W ramach naszej Akademii oferujemy profesjonalne szkolenia fryzjerskie z metod zagęszczania i przedłużania włosów

Szkolenia fryzjerskie prowadzone są przez panią Katarzynę Ciołkowską, która jest wykwalifikowanym trenerem i certyfikowanym trychologiem , z wieloletnim doświadczeniem zarówno jako fryzjerka specjalizująca się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, jak i szkoleniowiec.

Oferta szkoleń fryzjerskich dotyczących metod przedłużania włosów obejmuje:
METODA KANAPKOWA
METODA KERATYNOWA
METODA MICRO RINGS HAIR EXTENSION
METODA EASY HAIR EXTENSION
METODA WEFT FIRMY SHE

Sprzedajemy również pakiety szkoleń firmy Hairdreams, które obejmują metody przedłużania włosów:
METODA STANDARD HAIRDREAMS
METODA QUIKKIES HAIRDREAMS
METODA LASEROWA NANO HAIRDREAMS
Oraz metody zagęszczania włosów i retuszu ubytków Volume+ firmy Hairdreams:
METODA MICROLINES HAIRDREAMS
METODA TOPHAIR HAIRDREAMS
METODA HIGHLINES HAIRDREAMS

W naszej ofercie posiadamy też pakiety dotyczące terapii przeciwko wypadaniu włosów STOP&GROW.

Dla kogo oferowane są nasze szkolenia fryzjerskie?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do salonów fryzjerskich i gabinetów trychologicznych, ale również do osób indywidualnych, chcących rozwijać swoje usługi w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów lub rozszerzyć swoją ofertę o konkretną metodę czy też wprowadzić w swoim salonie  terapię przeciw wypadaniu włosów Stop & Grow. Szkolimy z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod i rozwiązań. Jesteśmy też dystrybutorami używanych do szkoleń włosów i produktów, które możecie Państwo później zakupić hurtowo w naszym studio. Naszej współpracy nigdy nie kończymy na jednym szkoleniu, zawsze służymy radą i wsparciem, a raz w roku zapraszamy salony, które przeszkoliliśmy na pokaz najnowszych trendów w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów.
Zakres szkoleń zawsze jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb danej osoby lub salonu, terminy szkoleń również do ustalenia. Szkolimy zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach Polski.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów staje się coraz popularniejszym zabiegiem wśród kobiet w Polsce, zachęcamy więc do rozszerzenia działalności Państwa salonów o te usługi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy salon@exclusivestyle.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy.