ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

Zagęszczanie włosów jest ofertą skierowaną do osób, które mają cienkie, przerzedzone włosy lub obszary łysienia albo też po prostu marzą o gęstej, pięknej fryzurze. Już od kilku lat zauważamy, że problem wypadających włosów staje się problemem społecznym, gdyż dotyka prawie co drugiej osoby. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, między innymi: zanieczyszczenie środowiska, chemia dodawana do produktów, które spożywamy, choroby, hormony, chemioterapia i wiele innych. Pocieszeniem jest,że dzisiejsza nauka oferuje rozwiązania tych problemów. Może to być rozwiązanie poprzez właściwe, ale niestety długotrwałe, leczenie czy zajmuje się trychologia, ale również może to być rozwiązanie natychmiastowe poprzez retusze ubytków.

Dzięki systemom zagęszczanie włosów Volume+ firmy Hairdreams jesteśmy w stanie na jednej wizycie nadać gęstości włosom cienkim i przerzedzonym, w sposób delikatny, dający bardzo naturalny efekt.

System Volume+ obejmują różne metody zagęszczania włosów i oferują optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego przypadku, od normalnych lub cienkich włosów po mocno przerzedzone z obszarami łysienia. Własne włosy uzupełniane są w delikatny sposób wysokiej jakości naturalnymi włosami, ręcznie sortowanymi. Kolor, długość i struktura dobierane są do włosów klientki. Mocowanie systemu odbywa się bez konieczności golenia naturalnych włosów oraz jest permanentne, co powoduje duży komfort noszenia oraz wygodę przy codziennej pielęgnacji i stylizacji. We włosach tych można pływać, korzystać z sauny, uprawiać sporty czy też dowolnie je stylizować i upinać.

PRODUKCJA SYSTEMÓW ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW VOLUME+ The Creation of Volume Hairdreams

METODY ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW

System zagęszczanie włosów Volume+ obejmuje różne metody zagęszczania włosów i oferuje optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego przypadku.
Każdy zabieg zagęszczania włosów rozpoczynamy od konsultacji, która pozwala nam dobrać odpowiedni dla danej osoby rodzaj włosa, jak również właściwą metodę. Wybór odpowiedniej metody jest istotnym punktem, aby prawidłowo i bezpiecznie wykonać zabieg.

METODA MICROLINES

Microlines by Katarzyna Ciołkowska

Przed/Po Microlines

Metoda zagęszczania włosów Hairdreams MicroLines nadaje się wspaniale do naturalnego zagęszczania górnej części głowy w przypadku zaawansowanego wypadania włosów, przy średnich oraz dużych przerzedzeniach oraz przy różnych typach łysienia.

MicroLines to siatka z niewidocznych specjalnych nitek, w które wplecione są wysoko-gatunkowe naturalne włosy, dopasowywane pod względem koloru, struktury i długości do włosów klientki. Dzięki temu uzyskujemy naturalną i gęstą fryzurę. Siatka jest niewidoczna i prawie niewyczuwalna, a dzięki oczkom (przez które przeplata się włosy klientki), skóra głowy oddycha i docierają do niej wszelkie aplikowane kosmetyki. Zapewnia to właściwą higienę włosów i skóry głowy.

MicroLines jest mocowane permanentnie (przy pomocy żyłki bondingowej, modulowanej z włosami naturalnymi przy skórze głowy) i może być noszone przez wiele miesięcy. Włosy zachowują się naturalnie przy pływaniu, w saunie czy jeździe kabrioletem. MicroLine występuje w opcji standardowe, ale również MicroLine Special – na specjalne zamówienie może być wykonany indywidualny system dopasowany do potrzeb klienta, niwelujący każdy rodzaj problemu. Czas noszenia systemu wynosi mniej więcej 3 lata, pod warunkiem dokonania dwukrotnej regeneracji (proces regeneracji systemu trwa 2 miesiące).

METODA TOPHAIR HAIRDREAMS

Metoda zagęszczania włosów TopHair Hairdreams jest to szczególnie szybki, wygodny i elastyczny w użyciu system. Nadaje się idealnie do bezproblemowego zagęszczenia delikatnych i rzadkich włosów górnej części głowy i do retuszu. Składa się on z innowacyjnej, oddychającej tkaniny Hightech, do której przymocowane są naturalne, bardzo wysokiej jakości, ręcznie wyselekcjonowane włosy, które następnie mocuje się na górnej części głowy przy pomocy żyłki bondingowej. Żyłkę tę wymienia się co 3-4 tygodnie. Włosy w niewidoczny sposób łączą się z włosami własnymi, co umożliwia stworzenie naturalnej fryzury z przedziałkiem lub grzywką. Są dwa rodzaje TopHair, jeden jest z monofilamentem, a TopHair Zero jest z tworzywa PU, które idealnie imituje prawdziwą skórę. System Volume+ do tej metody standardowo ma długość 35 cm. Inne długości są na specjalne zamówienia. Do pielęgnacji systemów trzeba używać specjalną linię kosmetyków firmy Hairdreams i specjalną szczotkę do włosów. Wszystkie środki pielęgnacyjne bez problemu docierają też do skóry i pielęgnują również własne włosy klienta.

W zależności od indywidualnej potrzeby możliwe jest modulowanie na stałe lub przy pomocy spinek. Na filmiku po lewej stronie przedstawiona jest metoda permanentnego mocowania włosów, a po prawej Clip-in. W wersji ze spinkami klientka sama może zakładać i zdejmować TopHair. Jest to czynność łatwa, którą można szybko opanować, ćwicząc najpierw pod okiem specjalisty. Czas noszenia TopHair w wersji permanentnego mocowania wynosi od 6 do 8 miesięcy, po czym włosy trzeba poddać regeneracji (proces regeneracji trwa ok.2 miesięcy). Po regeneracji włosy można dalej nosić i przy prawidłowej pielęgnacji całkowity czas noszenia wynosi do 3 lat.

METODA HIGHLINES HAIRDREAMS

HighLines Hairdreams

Metoda zagęszczania włosów HighLine oraz HighLine2 to nowe, delikatne zagęszczanie górnej części głowy z optymalnym efektem pasemek. HighLine oraz HighLine 2 nadaje fryzurze pełności w górnej części głowy, dzięki przymocowaniu za pomocą żyłki bondingowej specjalnej siatki, w którą są wplecione włosy Hairdreams. Własne włosy są przeciągane przez specjalne, duże oczka siatki i w ten sposób zintegrowane z włosami Hairdreams. Siatka jest niewidoczna i prawie niewyczuwalna, a dzięki oczkom, skóra głowy oddycha i docierają do niej wszelkie aplikowane kosmetyki (muszą to być kosmetyki ze specjalnej linii kosmetyków Hairdreams). Zapewnia to właściwą higienę włosów i skóry głowy.

Według życzenia można wybrać inny kolor HighLine, aby uzyskać efekt pasemek (bez użycia środków chemicznych). Fryzura w tym przypadku wygląda szczególnie naturalnie i nie pozostawia śladów łączenia. System HighLine nadaje się wspaniale do zmiany koloru włosów zniszczonych, w przypadku, których nie jest zalecane farbowanie. System zalecany jest szczególnie do włosów bardzo cienkich i lekko przerzedzonych. Mocowany jest w sposób permanentny. Okres noszenia systemu wynosi ok. 6 miesięcy, po czym trzeba go zregenerować (proces regeneracji trwa ok.2 miesięcy). Maksymalnie system można nosić do 1,5 roku.