„Studio,które stworzyłam jest moją oazą. Powstało ono z pragnienia czegoś innego, czegoś niestandardowego. Myślę, że udało mi się stworzyć miejsce, w którym każda moja klientka poczuje się wyjątkowa i najważniejsza.”

Studio Exclusive Style jest bardzo kameralne, usytuowane w Śródmieściu, gdzie łatwo dojechać, ale jednocześnie schowane pomiędzy budynkami, bez wielkich szyldów i widocznych z daleka okien wystawowych. Wszystko po to, by zapewnić klientkom jak największą dyskrecję i jednocześnie komfort. Fyzjerka nie jest rozproszona tłumem ludzi wchodzących i wychodzących, tylko skupiona jest na jednej osobie.

Nasze studio oferuje możliwość otrzymania intymnego, dostosowanego indywidualnie, rozwiązania oraz leczenia bez narażania klienta na konieczność eksponowania swojego problemu przed innymi osobami. W rzeczywistości każdy klient otrzymuje konsultacje w środowisku VIP, gdzie czuje się komfortowo współpracując z osobą posiadająca najwyższe doświadczenie w swojej branży. Studio Exclusive Style by Katarzyna Ciołkowska jest w pełni poświęcone klientom i ich problemom. To miejsca gdzie klient otrzymuje nie tylko nowy wizerunek, ale przede wszystkim odzyskuje pewność siebie.

Pracujemy tylko na naturalnych, bardzo wysokiej jakości włosach, światowych marek Hairdreams, SHE, Racoon, Balmain. Są to marki, które zyskały uznanie nie tylko fryzjerów na całym świecie, ale również rzeszy klientów, a wśród nich takich sław jak Jennifer Lopez, Lady Gaga, Beyonce i wielu innych. Metody na jakich pracujemy i włosy do nich wykorzystywane są indywidualnie dobierane do każdego klienta.

Można w nich pływać, uprawiać wszelkie sporty, korzystać z sauny, stylizować, farbować i układać w dowolny sposób. Łączenia są bardzo dyskretne,a ich idealny dobór gwarantuje naturalny efekt oraz wysoki komfort noszenia.

W naszym Studio oferujemy jednak nie tylko systemy przedłużania i zagęszczania włosów, ale również leczymy różne schorzenia skóry głowy oraz pomagamy uporać się z problemem wypadania włosów czy też z ubytkami.

W naszej ofercie jest jeszcze jeden punkt Akademia. W ramach akademii organizujemy indywidualne oraz grupowe szkolenia i seminaria dla salonów fryzjerskich w całej Polsce.