PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW to zabieg, który jeszcze kilka lat temu był popularny tylko wśród celebrytów, a teraz cieszy się coraz wiekszą sławą w Polsce i na świecie wśród szerokiej rzeszy kobiet. Dzieje się tak, gdyż niewątpliwie długie i piękne włosy są atrybutem kobiecości. Niestety nie każda z nas została obdarzona przez naturę takimi włosami. U niektórych Pań włosy rosną wolno, są cienkie czy też rzadkie albo po prostu nie mamy wystarczajaco cierpliwości, by przejść przez etap tzw. zapuszczania włosów. I tu przychodzi nam z pomocą technologia-przedłużanie włosów. Jest ono przeznaczone dla kobiet, które chcą poprawić swój wygląd szybko i bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów. Właściwie wykonana usługa przedłużania włosów daje nam gwarancję naturalnego i pięknego efektu, który jednocześnie jest stuprocentowo bezpieczny dla naszych włosów.

Każde przedłużanie włosów rozpoczynamy od wnikliwej konsultacji, która pozwala nam dobrać odpowiedni dla danej osoby rodzaj włosa, jak również metodę jego założenia tak, żeby fryzura była komfortowa, lekka,nieobciążająca cebulek, bez widocznych i wyczuwalnych łączeń, a całość żeby dawała piękny,ale też bardzo naturalny efekt. Wybór odpowiedniej metody oraz rodzajów włosów jest istotnym punktem,aby prawidłowo i bezpiecznie wykonać zabieg.

RODZAJE WŁOSÓW
Używamy wyłącznie najlepszej jakości naturalne włosy przodujących światowych marek takich jak Hairdreams, She, Racoon, Balmain. Są to włosy słowiańskie, 7-gwiazdkowe i 5-gwiazdkowe włosy Hairdreams oraz europejskie, rosyjskie i azjatyckie, poddane bardzo dokładnej selekcji, charakteryzujące się zdrowym połyskiem, różnorodnymi, trwałymi kolorami oraz naturalną sprężystością i miękkością.

METODY
Przedłużanie włosów wykonujemy przy użyciu najbardziej nowoczesnych metod:

METODY PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW METODA LASEROWA XP HAIRDREAMS

Laserbeamer XP Hairdreams

Przed/Po XP Hairdreams

Przedłużanie włosów metodą laserową XP Hairdreams jest najbardziej nowoczesną metodą z obecnych na rynku.Jest jednocześnie najdelikatniejszą i najbezpieczniejszą, dlatego zalecana jest przede wszystkim przy włosach cienkich i rzadkich. Laserbeamer umożliwia w zautomatyzowany sposób doczepienie do 8 pasemek jednocześnie, co nie tylko przyspiesza proces zakładania włosów, ale również daje możliwość tworzenia efektu balleyagu. Włosy używane w tej metodzie są bardzo delikatne, występują w szerokiej gamie kolorystycznej, długościach 15-60cm i w 3 strukturach: proste , fale oraz skręty. Łączenia charakteryzują się dużą wytrzymałością, są płaskie, niewyczuwalne i niewidoczne. Pasemka są niewielkie, co daje szczególnie wysoki komfort noszenia włosów. Metoda idealna dla osób chcących uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Przedłużone włosy można farbować, kręcić i prostować. Możliwość wyboru włosów 5-gwiazdkowych (czas noszenia od 3 do 6 miesięcy) oraz 7-gwiazdkowych, które dzięki rebondingowi mogą być użyte 3-krotnie (czas noszenia wydłuża się nawet do 1,5 roku). Gwarancja producenta na jakość włosów i trwałość łączeń na cały okres ich noszenia.

METODA NANO HAIRDREAMS

NANO Hairdreams

Przed/Po NANO Hairdreams

Przedłużanie włosów metodą Nano Hairdreams jest idealne dla osób pragnących uzyskać maximum objętości i długości. Ręcznie wyselekcjonowane wysokiej jakości, naturalne Hairdreams są „niewidocznie” zintegrowane z własnymi włosami w jednolitą całość dzięki innowacyjnej, opatentowanej NANO technologii, która umożliwia łączenia włosów z niezwykłą, do tej pory nieznaną, precyzją. Pasemka są cienkie i gładkie, a łączenia płaskie. Włosy występują w długościach od 20 do 60 cm, w trzech strukturach:proste, fala oraz skręt. Włosy po zabiegu można poddawać koloryzacji oraz zabiegom termicznym (prostowanie, kręcone). Możliwość wyboru włosów 5-gwiazdkowych (czas noszenia od 3 do 6 miesięcy) oraz 7-gwiazdkowych, które dzięki rebondingowi mogą być użyte 3-krotnie (czas noszenia wydłuża się nawet do 1,5 roku). Gwarancja producenta na jakość włosów i trwałość łączeń na cały okres ich noszenia.

METODA STANDARD HAIRDREAMS

Przedłużenie przy użyciu 150 szt pasm, włosy 7-gwiazdkowe Hairdreams, długość 55 cm

Przedłużenie przy użyciu 175 szt pasm, włosy 7-gwiazdkowe Hairdreams, długość 45 cm

Przedłużenie przy użyciu 75 szt pasm, włosy 7-gwiazdkowe Hairdreams, długość 25 cm

Przedłużanie włosów metodą standard Hairdreams zalecane jest dla osób posiadających grubsze i gęstsze włosy, chcących uzyskać naturalne i efektowne przedłużenia, ale może być też stosowana na cienkich włosach, aby nadać im więcej objętości. Pasemka dobrane indywidualnie pod względem koloru, długości i struktury są wmodelowane ręcznie we własne włosy. W ten sposób można nadać fryzurze dowolną długość i objętość w sposób naturalny i długotrwały. Pasemka są zakończone bondingiem (łączeniem), który występuje w 3 różnych grubościach, dzięki czemu można uzyskać różne efekty objętości w różnych partiach głowy oraz dostosować wielkość łączeń do gęstości naturalnych włosów. Możliwość wyboru włosów 5-gwiazdkowych (czas noszenia od 3 do 6 miesięcy) oraz 7-gwiazdkowych, które dzięki rebondingowi mogą być użyte 3-krotnie (czas noszenia wydłuża się nawet do 1,5 roku). Gwarancja producenta na jakość włosów i trwałość łączeń na cały okres ich noszenia.

METODA TAPE-ON FIRMY SHE

Quikkies Hairdreams

Przed/Po Quikkies

Przedłużanie włosów metodą tape-on jest idealne dla klientek o delikatnych włosach, które marzą o objętościowych, pełnych fryzurach. Metoda ta jest wykonywana w rekordowo szybkim czasie i może być wykonana na zimno (bez użycia dodatkowych urządzeń) lub na ciepło (przy użyciu małej prostownicy). Wykorzystywane są w niej samoprzylepne, dwu- i czterocentymetrowe taśmy, na których są zamocowane oryginalne naturalne włosy SHE. Wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe taśmy, dopasowują się na głowie klientki, pozostawiając wysoki komfort noszenia, przy czym wyglądają bardzo naturalnie. Metoda idealna przy wykonywaniu fryzur asymetrycznych, przedłużeń, grzywki itp. Jedna z niewielu metod umożliwiająca przedłużenie krótkich włosów. Czas noszenia od 4 do 8 tygodni, po czym włosy należy podciągnąć.

Przedłużanie włosów metodą tape-on jest nazwą używaną przez firmę SHE Hair Extensions. Metodę tę potocznie nazywamy kanapkową i jest ona stosowana również przy przedłużaniu włosów firmy Hairdreams. Tutaj nazywana jest metodą QUIKKIES. W firmie Hairdreams taśmy są 4 cm i są wykonane z Microfazy. Włosy dostępne są w dwóch gatunkach: pięciogwiazdkowe BASIC oraz jedyne w swoim rodzaju, ręcznie selekcjonowane 7 gwiazdkowe, SPECIAL. Obydwa gatunki objęte są gwarancją Hairdreams. Włosy 7-gwiazdkowe można zakładać 3-krotnie (prosimy nie mylić z podciąganiem; podciągać można wielokrotnie) po wcześniejszym poddaniu ich regeneracji. Nowością na rynku są  Quikkies Secret, w których włosy przymocowane są do taśmy zakrywając ją, co daje nam możliwość nałożenia włosów nawet na samym czubku głowy.

METODA KERATYNOWA

Keratin firmy SHE

Przed/Po Keratin SHE

Długie, rude włosy

Przedłużanie włosów metodą keratynową polega metoda na zgrzewaniu pasma włosów z włosami klientki za pomocą rozgrzanej keratyny. Powstaje wówczas łuska keratynowa oklejająca włos naturalny oraz włos doczepiany. Metoda nie jest szkodliwa oraz nie uszkadza struktury włosa (keratyna jest budulcem naszego włosa, łączenie nie powoduje alergii. Włosy doczepiane mają mało widoczny spaw. Włosy przedłużane tą metodą rosną wraz z włosami naturalnymi, mogą być stylizowane bez ograniczeń, co jest bardzo wygodne przy tworzeniu różnego rodzaju upięć. Przedłużanie włosów metodą keratynową można wykonywać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to tradycyjne keratynowe przedłużanie włosów czyli włosy są łączone przy pomocy płynnej keratyny. Druga metoda to przy użyciu włosów firmy SHE, które są specjalnie już przygotowane do zabiegu czyli posiadają keratynową końcówkę i są łączone z włosami przy użyciu specjalnego urządzenia. Przy obu metodach łączenia, można pracować na każdym rodzaju włosa. Czas noszenia uzależniony wyłącznie od szybkości wzrostu włosów klientki.

Na filmie pokazane jest przedłużanie włosów przy użyciu metody keratynowej SHE.

METODA PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW FIRMY RACOON

Racoon Hair Extension

Przed/Po Racoon Hair Extension

Włosy długie, ciemny blond

Przedłużanie włosów metodą firmy Racoon jest jedną z najbardziej znanych metod na rynku. Włosy łączone są za pomocą wosku. Spoiwa są wielkości ziarenka ryżu; mało widoczne, dyskretne i co najważniejsze, hipoalergiczne. Przy włosach przedłużanych tą metodą zalecane jest stosowanie kosmetyków firmy Racoon, powoduje to wydłużenie czasu noszenia włosów oraz pozwala na bezpieczne korzystanie z solarium, sauny, basenu czy kąpieli słonecznych. Włosy przedłużone wyglądają naturalnie oraz nie powodują dyskomfortu. Przedłużanie włosów tą metodą polecane jest dla osób chcących wykonać objętościowe przedłużenie, a także delikatne zagęszczenie. Możliwość pracy na każdym rodzaju włosa. Czas noszenia uzależniony wyłącznie od szybkości wzrostu włosów klientki, średnio 3-4 miesiące.

METODA MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Przed/Po Microrings

Przed/Po Microrings

Przedłużanie włosów metodą Micro Rings polecane jest dla osób posiadających mocne włosy, chcących uzyskać przede wszystkim ich przedłużenie. Metoda ta polega na doczepieniu pasma włosów przy pomocy małych obrączek (ringów), które dobierane są odpowiednio do koloru włosów klientki. Obrączki wykorzystywane przy przedłużaniu pozwalają uniknąć stosowania środków chemicznych oraz wyższej temperatury bezpośrednio na włosy klientki. Od wewnętrznej strony obrączki są pokryte silikonem, co zmniejsza ryzyko łamania włosów i dodatkowo je zabezpiecza. Przedłużanie włosów tą metodą daje możliwość podciągnięcia pasemek dokładanych bez potrzeby ich skracania. Do tej metody używane są włosy słowiańskie i rosyjskie. Czas noszenia uzależniony jest wyłącznie od szybkości wzrostu włosów klientki, średnio 3-4 miesiące.

METODA EASY HAIR EXTENSION

Przedłużanie włosów metodą Easy Hair Extensions polega na łączeniu włosów z pasmami włosów przedłużanych przy pomocy tulejek miedzianych lub z brązu. Bardzo podobna do Micro Rings Hair Extension (opisana powyżej). Występuje różnica w sposobie zakładania, ale wytrzymałość oraz możliwość podciągania jest taka sama. Tulejki są bardzo cienkie oraz nie wtapiają się w strukturę włosa, co nie powoduje jej naruszenia. Do tej metody używane są włosy rosyjskie i słowiańskie. Czas noszenia uzależniony jest wyłącznie od szybkości wzrostu włosów klientki, średnio 3-4 miesięcy.

METODA WAVES HAIR EXTENSION

Weft firmy SHE

Przed/Po WEFT

Przedłużanie włosów metodą Waves Hair Extensions idealnie nadaje się dla osób chcących uzyskać objętościową fryzurę z naturalnie wyglądającym przedłużeniem. Polega na łączeniu włosów naturalnych z włosami specjalnie szytymi na taśmach, przy użyciu jednej z trzech możliwości mocowań: keratyny, wosku lub ringów. Zarówno sposób zszywania taśm jak i sposób ich mocowania dobierane są indywidualnie do potrzeb klientki. Taśmy mogą być przycięte według potrzeb. Metoda ta daje możliwość przedłużenia krótkich włosów, ale wyłącznie przy grubych i gęstych włosach. Te same włosy wykorzystujemy kilkukrotnie bez konieczności ich skracania. Czas noszenia od 1 do 3 miesięcy.

Metodę tę stosuje firma SHE pod firmową nazwą WEFT Hair Extension. Na filmie modelka ma nakładane włosy właśnie metodą WEFT.